کنگره شعر خوزستان

برگزیدگان پنجمین همایش شعر استان خوزستان در دو بخش آزاد و کلاسیک معرفی شدند.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از خوزستان پنجمین همایش استانی شعر خوزستان با همکاری انجمن شعر اهواز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان جمعه، هفتم خرداد 89 در تالار مهتاب اهواز برپا شد.

 

این همایش در 2 بخش کلاسیک و آزاد برپا شد. در بخش آزاد بدون ترتیب و اولویت محسن بوالحسنی از اهواز، سعید سروش‌راد از دزفول و مسعود ضرغامیان و سید حسن موسوی از خرمشهر به عنوان برگزیده معرفی شدند. در این بخش از ابوذر پاکروان، پروانه عزیزی‌فر و امل بن سعیدرامز از اندیمشک و داوود مالکی از شوشتر قدردانی شد.

 

در بخش شعر کلاسیک علی بهرامی از شوشتر، کامران عالیان و داوودرضا کاظمی از اهواز  و افرا عسکریان از ایذه به عنوان برگزیده معرفی شدند. تقدیرشدگان این بخش عبارتند از: محدثه الماسی از ایذه، محمودرضا شالبافان از اهواز، هوشنگ بهداروند و طاهره باقری از شوشتر.

 

در پنجمین همایش شعر خوزستان از سید محمود سجادی، عبدالرضا قناد دزفولی  و رجب‌علی بوستان با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. جمعی از شاعران پیشکسوت استان خوزستان هم از جمله هرمز علی‌پور، محمد شیدا، رضا حامی‌پور، عزت‌الله‌ قاسمی،‌ قاسم آهنین‌جان و محمد بقالان مورد تقدیر قرار گرفتند و از افسانه نجومی و میترا سرانی‌اصل نیز به خاطر فعالیت در انجمن شعر اهواز تجلیل شد.

 

این همایش با داوری محمود نائل، بهزاد خواجات، علی قنبری، حبیب پیام، ‌پروانه حلوسی و سیامک میرزاده و با حضور بیش از 300 شاعر جوان و پیشکسوت به کار خود پایان داد.

 

 

 

/ 9 نظر / 28 بازدید
الهام خوشدل

من شاعرم شاعری که دیوان و دفتر ندارد شعر غمینی که بی تو مصراع آخر ندارد سلام به روزم و منتظر ...

محمد نوری

سلام بفرماییدشعر منتظرحضورگرم ونظرتان هستم[گل][بدرود]

...

[گل][گل][گل]

شاهرخ گیوا

تبریک [گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل] ( یه دسته گل مجازی برات فرستادم. خرجی ام نداشت!)

مريم

شعرهاي علي بهرامي خيلي زيباست خيلي @}‌;-