«ایشان قاتل من است» و « شرح آن الف » منتشر می شود

چهارمین دفتر شعر محسن بوالحسنی منتشر می‌شود محسن بوالحسنی از انتشار چهارمین مجموعه شعر سپید خود با عنوان «ایشان قاتل من است» خبر داد.

محسن بوالحسنی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این مجموعه شعر گفت: مجموعه شعر «ایشان قاتل من است» چهارمین مجموعه شعر و دومین مجموعه شعر سپید من است که آماده انتشار شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه شعردر دو دفتر تهیه شده است که شامل دفتر اشعار سپید بلند و اشعار سپید کوتاه است و انتشار آن از سوی نشر چشمه قطعی شده و مراحل پیش از انتشار را طی می‌کند.

وی همچنین درباره کتاب «شرح آن الف» شامل گزین‌گویه‌های انتخابی خود از کتاب مقالات شمس نیز گفت: این جملات را من ادبیات محض می‌دانم. جملات و قطعاتی درخشان از کتاب مقالات شمس که شاید اگر به تنهایی در میان جملات این اثر باشد کسی نتواند به زیىایی آن پی برد و بخواندش.

وی افزود: در این اثر130 گزین‌گویه از این کتاب را که جدای از زیبایی دارای ادبیات خاص و منحصر به فرد است را با یک مقدمه گردآوری کرده‌ام که برای بررسی و انتشار در اختیار نشر چشمه قرار گرفته است.

«کجا میشه تو رو ندید؟»، «آن خط پنجم منم»، «خانه‌ای جدید در آمریکا» و «لطفا این کتاب را بکارید» از دیگر آثار بوالحسنی به شمار می‌آید.

منبع: خبرگزاری مهر

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1439576

/ 3 نظر / 105 بازدید
سیاه لاکو

تو مشغول مردنت بودی../ حس میکردی داری می افتی. بر تخت دراز میکشیدی. دست به سینه میشدی و خواب دنیای بی تو را می دیدی. خواب فضای زیر درختان . خواب فضای اتاق . خواب فضایی که حالا از تو خالیست. و مشغول مردنت بودی / مارک استرند .اسم کتابتون رو از این شعر الهام گرفتید؟

مصطفا

آقا تبریک فراوان. به دیار ما نمی‌فرستید؟

قبادی

سلام استاد ! تبریک می گم امیدوارم همیشه موفق باشی.